۱۳ آبان روز انزجار از رژیم کودک‌کش صهیونیستی است
۱۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۸
شناسه : 4763

ایسنا/تهران استاندار تهران گفت: ۱۳ آبان روز انزجار از رژیم کودک‌کش صهیونیستی است. به گزارش ایسنا ، علیرضا فخاری به مناسبت ۱۳ آبان ماه پیامی صادر کرد ، متن پیام به این شرح است: ۱۳ آبان امسال بی شک به عنوان متفاوت‌ترین روز در تاریخ ثبت خواهد شد ؛ چرا که نه تنها روز ملی مبارزه […]

پ
پ


ایسنا/تهران استاندار تهران گفت: ۱۳ آبان روز انزجار از رژیم کودک‌کش صهیونیستی است.

به گزارش ایسنا ، علیرضا فخاری به مناسبت ۱۳ آبان ماه پیامی صادر کرد ، متن پیام به این شرح است: ۱۳ آبان امسال بی شک به عنوان متفاوت‌ترین روز در تاریخ ثبت خواهد شد ؛ چرا که نه تنها روز ملی مبارزه با استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهان خوار است، بلکه فرصتی مناسب برای ابراز انزجار از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی و اعلام حمایت و همبستگی با مقاومت اسلامی فلسطین است.

کشتار کودکان و زنان بی‌دفاع به عنوان یکی از فاجعه‌بارترین جنایات جنگی و نسل‌کشی تاریخی در همه جای جهان آشکار و هویدا است. این جنایت با ثبت در تاریخ از مظلومیت کودکان، زنان و مردم بی‌دفاع غزه به جهان مخابره شده اگرچه همچنان مجامع بین المللی سکوت اختیار کرده اند، اما سند این جنایات وحشیانه و غیر انسانی به عنوان برگی ننگین در تاریخ، از این رژیم سفاک، ماندگار شد.

امروز جهان اسلام، فلسطین و کشتار بی‌دفاع مردمش را اولین مسئله خود می‌داند و بر همه ما واجب است که در مقابل این جنایات غیرانسانی بایستیم و با حضور و اعلام اعتراض در راهپیمایی ۱۳ آبان، جنایات این رژیم کودک‌کش و جعلی اسرائیل را به جهانیان و به خصوص مجامع بین‌المللی که چشم به روی چنین فجایعی بسته‌اند باز کنیم و محکومیت سران جنایتکار رژیم غاصب را رقم بزنیم.

رژیم صهیونیستی و متحدان چون آمریکا، باید بدانند که با وجود این کشتارهای غیرانسانی همان گونه که سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان دیروز در سخنرانی خود از مقام‌معظم رهبری این‌سخنان را یادآور شد و گفت: «امام خامنه‌ای به ما در جنگ ۳۳ روزه گفت ما پیروز می‌شویم و ما پیروز شدیم. چند روز پیش هم فرمودند غزه و مقاومت قطعاً پیروز خواهد شد.» ما نیز سخنان رهبر فرزانه انقلاب را با جان و دل گوش فرا می‌دهیم و با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان جنایات اسرائیل و آمریکا علیه بشریت را بار دیگر محکوم خواهیم کرد.‌

ان‌شاءالله با این حضور، مقدمه‌ای برای جشن پیروزی مقاومت مردم فلسطین خواهیم شد.

انتهای پیام 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.