تداوم تنفس هوای«پاک» در تهران
۰۵ دی ۱۴۰۲ - ۹:۵۱
شناسه : 32808

بر اساس اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت از بعد از ظهر دیروز در شرایط پاک قرار گرفته است و هم‌اکنون (۵ دی‌ماه) این وضعیت همچنان حکمفرماست. به گزارش ایسنا بر اساس اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، ساعت ۱۲ دیروز (۴ دی ماه) میانگین کیفیت هوای تهران روی عدد ۴۹ […]

پ
پ


بر اساس اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت از بعد از ظهر دیروز در شرایط پاک قرار گرفته است و هم‌اکنون (۵ دی‌ماه) این وضعیت همچنان حکمفرماست.

به گزارش ایسنا بر اساس اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، ساعت ۱۲ دیروز (۴ دی ماه) میانگین کیفیت هوای تهران روی عدد ۴۹ و در شرایط پاک قرار گرفت و این وضعیت تداوم یافت. آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۴۹ بود و کیفیت هوای پایتخت در شرایط پاک قرار داشت. آلاینده شاخص هم‌اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۵۰  و کیفیت هوا در وضعیت پاک است.

گفتنی است که شاخص کیفیت هوا (AQI) به پنج دسته اصلی تقسیم‌بندی می‌شود. بر اساس این تقسیم‌بندی از عدد صفر تا ۵۰ هوا “پاک”، از ۵۱ تا ۱۰۰ هوا “قابل قبول(سالم) یا متوسط”، از ۱۰۱ تا ۱۵۰ هوا “ناسالم برای گروه‌های حساس”، از ۱۵۱ تا ۲۰۰ هوا “ناسالم “، از ۲۰۱ تا ۳۰۰ هوا “بسیار ناسالم” و از ۳۰۱ تا ۵۰۰ شرایط کیفی هوا “خطرناک” است.

بیشتر بخوانید:

هوای تهران «پاک» شد

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.