۲۷ واحد صنعتی و معدنی در استان سمنان بهره برداری می‌شود
۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۰۰
شناسه : 46796

 یادگار احمدی رئیس سازمان صمت استان سمنان ضمن بیان اینکه طی این دهه ۲۷ واحد صنعتی و معدنی در استان به بهره برداری می‌رسد، ابراز داشت: پیش بینی می‌شود این واحد‌ها بتواند رونق اقتصادی و رشد تولید را بیش از آنچه هست در استان بهبود بخشند. وی ضمن بیان اینکه افتتاح این واحد‌ها در ارتقا […]

پ
پ


 یادگار احمدی رئیس سازمان صمت استان سمنان ضمن بیان اینکه طی این دهه ۲۷ واحد صنعتی و معدنی در استان به بهره برداری می‌رسد، ابراز داشت: پیش بینی می‌شود این واحد‌ها بتواند رونق اقتصادی و رشد تولید را بیش از آنچه هست در استان بهبود بخشند.

وی ضمن بیان اینکه افتتاح این واحد‌ها در ارتقا آمار اشتغال استان نیز مؤثر است، افزود: با بهره برداری از این طرح‌ها یک هزار و ۷۰۰ فرصت شغلی ایجاد خواهد شد.

رئیس سازمان صمت استان سمنان بابیان اینکه برای افتتاح این طرح‌ها ۳۶ هزار و ۹۱۶ میلیارد ریال سرمایه گذاری صورت گرفته است، ابراز داشت: این اعتبارات و هزینه کرد آن در حوزه صمت به توسعه اقتصادی استان منتهی شده است.

احمدی ضمن بیان اینکه صاحبان صنایع در استان حمایت می‌شوند، تصریح کرد: یکی از این حمایت‌ها در ستاد تسهیل و رونق تولید است که می‌کوشیم مشکلات واحد‌ها را احصا و در همان نشست تا رفع کنیم.

وی ضمن بیان اینکه یکی از چالش‌های موجود در حوزه صنایع کمبود نقدینگی در بانک‌های استان است، افزود: انتظار می‌رود صاحبان صنایع حساب بانکی واحد‌های خود را در درون بانک‌های استان انجام دهند تا بتواند به ارتقای توان پرداخت بانک‌ها کمک کند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.