نیازمندان در کشور زیاد هستند
۰۸ آبان ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۰
شناسه : 568

توصیه حضرت آقا به مسئولان، رفع مشکلات معیشتی و گرفتاری‌های مردم است آیت‌الله محمدی‌گلپایگانی گفت: از مهم‌ترین موضوعات اقتصادی برای حضرت آقا، مسائل معیشت مردم است. در حال حاضر در کشور افرادی داریم که واقعا نیازمند هستند و این افراد کم نیستند و زیادند. آفتاب‌‌نیوز : آیت‌الله محمد محمدی‌گلپایگانی درباره سخنان رهبری مبنی بر اینکه […]

پ
پ


توصیه حضرت آقا به مسئولان، رفع مشکلات معیشتی و گرفتاری‌های مردم است

آیت‌الله محمدی‌گلپایگانی گفت: از مهم‌ترین موضوعات اقتصادی برای حضرت آقا، مسائل معیشت مردم است. در حال حاضر در کشور افرادی داریم که واقعا نیازمند هستند و این افراد کم نیستند و زیادند.

رییس دفتر رهبری: نیازمندان در کشور زیاد هستند

آفتاب‌‌نیوز :

آیت‌الله محمد محمدی‌گلپایگانی درباره سخنان رهبری مبنی بر اینکه مسائل معیشتی مانند غبار مانع از دیده شدن اقدامات دولت شده و اینکه ایشان چه توصیه‌هایی به مسئولان درباره رفع مشکلات معیشتی مردم داشته و دارند، اظهار داشت: همواره یکی از سفارشات ایشان در دیدار با مسئولان عالی رتبه کشور، سفارش نسبت به رفع مشکلات مرتبط با معیشت و گرفتاری‌های مردم است.

رییس دفتر رهبر انقلاب ادامه داد: از مهم‌ترین موضوعات اقتصادی برای ایشان، مسائل معیشت مردم است. در حال حاضر در کشور افرادی داریم که واقعا نیازمند هستند و این افراد کم نیستند و زیادند.

وی گفت: همین افراد نیازمند دست از یاری و فداکاری برنمی‌دارند و این فداکاری‌ها را ما می‌بینیم و همیشه یکی از توصیه‌های حضرت آقا در دیدار با مسئولان درجه یک کشور، توجه به معیشت این مردم و رفع مشکلات معیشتی آنهاست.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.