۱۳ آبان روز خودآگاهی انسانی و اسلامی است
۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۳
شناسه : 1849

ایسنا/قم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور بیانیه‌ای به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان یادآوری کرده است: قدم‌ها و شعارهای ضد استکباری ملت ایران، در تقویت روحیه مبارزان فلسطینی و همه مجاهدان جبهه مقاومت، نقش به سزایی دارد. ۱۳ آبان فقط یک روز و یادآور یک خاطره نیست؛ بلکه روز خودآگاهی انسانی و اسلامی […]

پ
پ


ایسنا/قم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور بیانیه‌ای به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان یادآوری کرده است: قدم‌ها و شعارهای ضد استکباری ملت ایران، در تقویت روحیه مبارزان فلسطینی و همه مجاهدان جبهه مقاومت، نقش به سزایی دارد. ۱۳ آبان فقط یک روز و یادآور یک خاطره نیست؛ بلکه روز خودآگاهی انسانی و اسلامی است.

به گزارش ایسنا، متن بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم که به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان، صادر شده به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«رهبر معظم انقلاب مدظله العالی: «سیاست جاری این روزها یعنی همین هفته‌ی اخیر داخل رژیم صهیونیستی را آمریکایی‌ها دارند تنظیم می‌کنند. کارهایی که دارد انجام می‌گیرد سیاست‌ آمریکایی‌هاست». (۲۵ مهرماه ۱۴۰۲)

جهان در تب و تاب حوادث خونین فلسطین است. رژیم سفاک صهیونیستی تحت هدایت و همراهی آمریکای جنایتکار، بی‌رحمانه مردم مظلوم تحت محاصره غزه را قتل عام و حقیقت حقوق بشر آمریکایی را بر همگان آشکار می‌کند.

آمریکا عامل اصلی همه جنایت‌های ضد انسانی در دنیاست و امروز فرزند نامشروع او «اسرائیل»، با سلاح‌های پیشرفته و با کمک رسانه‌های دروغ‌پرداز و اغواگر، کارگزار جنایت‌های آمریکاست.

رژیم تروریست و تروریست پرور آمریکا و رژیم کودک کش صهیونیستی گرچه تلاش دارند با جنگ تبلیغاتی جای ظالم و مظلوم را عوض کنند؛ اما افکار عمومی جهان و ملت‌های آزادیخواه، با حمایت‌های خود از جریان مقاومت و مظلومان فلسطین، خط تبلیغاتی آنان را خنثی کرده‌اند و إن‌شاءالله پایان دوران ستمگری آنان با موج بیداری ملت‌ها فرا خواهد رسید.

۱۳ آبان و روز ملی استکبار ستیزی، امسال می‌تواند به یک روز بین‌المللی تبدیل شود و باید فریاد «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» در سرتاسر جهان بیش از پیش طنین‌انداز و محاکمه جنایتکاران ضد انسان، پیگیری شود.

جمهوری اسلامی ایران پرچمدار ظلم ستیزی و محورحقیقی خیر و نقطه امید مظلومان است. در همه میدان‌های جنایت و کشتار ماشین جنگی آمریکا، این اسلام و ایران اسلامی بوده است که استکبار را از پیشروی باز داشته است و این روزها ملت ایران ثمره بیش از ۴۵ سال مبارزه با آمریکا و اسرائیل را در تظاهرات و راهپیمایی‌های ضد اسرائیلی در اقصی نقاط دنیا مشاهده می‌کند.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با گرامیداشت یاد و نام حضرت امام خمینی و شهدای انقلاب اسلامی به ویژه شهدای ۱۳ آبان ماه، همه را به برگزاری پر شکوه‌تر راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان فرا می‌خواند و اعلام می‌دارد:

قدم‌ها و شعارهای ضد استکباری ملت ایران، در تقویت روحیه مبارزان فلسطینی و همه مجاهدان جبهه مقاومت، نقش به سزایی دارد. ۱۳ آبان فقط یک روز و یادآور یک خاطره نیست؛ بلکه روز خودآگاهی انسانی و اسلامی است.

قدرت‌های استکباری و رژیم عربده‌کش صهیونیستی در مواجهه با قدرت ایمان و توکل و روحیه جهاد ملت ما و جبهه مقاومت، توان ایستادگی ندارد و شکست سیاست‌های آمریکا و سقوط اسرائیل یک وعده دست یافتنی است.

مبارزه با استکبار تا تحقق دولت کریمه مهدوی ادامه خواهد داشت و إن‌شاءالله جبهه جهانی مظلومان، نابودی ظلم و کفر را جشن خواهند گرفت.

امروز گفتمان مبارزه با ظلم در جهان، مدیون انقلاب اسلامی است و این نشانه عزت، اقتدار و قدرت جمهوری اسلامی ایران و انزوا و ضعف جبهه استکبار است.»

انتهای پیام 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.