پیروزی دیگر برای مقصودلو در مسابقات گرند سوئیس
۱۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱:۴۸
شناسه : 1776

ملی‌پوش شطرنج ایران در دور هشتم مسابقات گرند سوئیس به پیروزی رسید. به گزارش ایسنا، در دور هشتم رقابت‌های شطرنج گرند سوئیس در بخش آزاد، پرهام مقصودلو مرد شماره ۱ شطرنج ایران به مصاف حریفی از ارمنستانی رفت و به پیروزی رسید. ملی‌پوش ایران درحالی در این رقابت پیروز شد که با ریتینگ ۲۷۰۷ در […]

پ
پ


ملی‌پوش شطرنج ایران در دور هشتم مسابقات گرند سوئیس به پیروزی رسید.

به گزارش ایسنا، در دور هشتم رقابت‌های شطرنج گرند سوئیس در بخش آزاد، پرهام مقصودلو مرد شماره ۱ شطرنج ایران به مصاف حریفی از ارمنستانی رفت و به پیروزی رسید. ملی‌پوش ایران درحالی در این رقابت پیروز شد که با ریتینگ ۲۷۰۷ در این مسابقات حضور دارد.

حریف مقصودلو در دور هشتم این رقابت‌ها دارای ریتینگ ۲۶۱۸ بود. مقصودلو با این پیروزی ۵.۵ امتیازی شد و با نیم امتیاز کمتر نسب به صدر جدول، در رده ۱۲ قرار گرفت.

سیدمحمدامین طباطبایی، دیگر ملی‌پوش شطرنج ایران، در دور هشتم مقابل حریفش به پیروزی رسید تا ملی پوش ایران چهار امتیازی شود و در رده ۵۶ قرار بگیرد. همچنین پویا ایدنی، دیگر ملی‌پوش شطرنج ایران، در دور هشتم این مسابقه مقابل شطرنج باز بلژیکی متوقف شد و به تساوی رسید تا این شطرنج باز ایران سه امتیازی شود.

علیرضا فیروزجا نیز که در این مسابقات دست به مهره شده است، در دور هشتم مسابقات گرند سوئیس مقابل شطرنج باز آمریکایی شکست تا فیروزجا همچنان ۴.۵ امتیازی باقی بماند. فیروزجا که با ریتینگ ۲۷۷۷ در این مسابقات حضور دارد، درحالی شکست خورد که حریفش دارای ریتینگ ۲۶۹۸ بود.

به گزارش ایسنا، رقابت‌های شطرنج گرند سوئیس در یازده دور برگزار خواهد شد که مجموع جوایز این مسابقات ۴۶۰ هزار دلار تخمین زده شده است. نفر اول این مسابقات می‌تواند ۸۰ هزار دلار را از آن خود کند.

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.