پخش شبنامه از سوی بازجوهای معزول اطلاعات /ماجرای تهدید مدیران کل وزارت اطلاعات به استعفای دسته جمعی
۱۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰:۴۸
شناسه : 847

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، در خاطرات ۹ آبان ماه سال ۷۹ آمده است؛ آقای علی ملکوتی، رئیس دانشگاه آزاد سراب آمد. گفت [آقای حسین انواری]، نماینده سراب، آقای [عبدالله] جاسبی [رئیس دانشگاه آزاد اسلامی] را قانع کرده که او را عزل کند و خواست که مهلت بدهند؛ در قم زندگی می‌کند و فقط آخر […]

پ
پ

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، در خاطرات ۹ آبان ماه سال ۷۹ آمده است؛

آقای علی ملکوتی، رئیس دانشگاه آزاد سراب آمد. گفت [آقای حسین انواری]، نماینده سراب، آقای [عبدالله] جاسبی [رئیس دانشگاه آزاد اسلامی] را قانع کرده که او را عزل کند و خواست که مهلت بدهند؛ در قم زندگی می‌کند و فقط آخر هفته به سراب می‌رود.

روایت مرحوم هاشمی رفسنجانی از دیدار مشترک با سیدمحمد خاتمی و رهبر انقلاب/ انفجار انبار مهمات پادگان لشکر ۷۷ تا نیمه‌شب ادامه داشت

آقای [یوسف] زمردیان [از خیرّین بازار تهران و بانی مدرسه دارالشفاء قم] آمد. درباره دوران زندان و نیز کیفر آقای علی زمردیان صحبت شد و از اینکه خانواده او علی‌رغم ‌کیفر فرزندشان، وفادار به انقلاب مانده‌اند، اظهار تحسین ‌شد. گفت، از سوی دانشگاه امام صادق(ع) به لندن رفته و با مذاکره با خانواده امیرحسینی‌ها، مشکل گرفتن پول مرحوم [ابوالفضل] تولیت از بانک را حل کرده است؛ قبل از انقلاب، حدود سه میلیون پوند به بانک سپرده بود که با ادعای امیرحسینی‌ها به عنوان وارث [مرحوم تولیت]، بانک پول را نمی‌داد و بالاخره با توافق و گرفتن سهمی، پول‌ها آزاد شد و با بهره در این مدت طولانی به حدود ۱۹ میلیون پوند رسیده که دریافت شده است. خواست به فاطی [رئیس بنیاد بیماری‌های خاص] بگویم، برای ساخت بیمارستان سرطانی‌ها با آنها همکاری شود. گروه خیریه آنها آماده‌اند، دو میلیارد تومان‌ کمک‌ کنند.

جمعی از معاونان وزارت اطلاعات آمدند. از اینکه گروه بازجوهای معزول، علیه مدیران وزارت، شبنامه منتشر می‌کنند و قوه قضائیه به شکایت متهمان شکنجه‌شده، ترتیب اثر نداده و گفته به همان سازمان قضائی [نیروهای مسلح] شکایت ببرند، بسیار ناراحت بودند. گفتند، در ملاقات دیروزشان با آقای [سیدمحمود] هاشمی‌شاهرودی [رئیس قوه قضائیه] هم نتیجه معکوس گرفته‌اند و به آنها توهین شده است. گفتند، مدیرکل‌های اطلاعات جمع‌ شده‌اند و تهدید به استعفای دسته‌جمعی‌ نموده‌اند؛ برای حل مشکل استمداد کردند.

عصر ستاد برگزاری سمینار ابعاد وجودی امام زمان(عج) آمدند. آقای [محمود] محمدی عراقی [رئیس سازمان تبلیغات اسلامی]، گزارش کار داد و من هم در اهمیت مسئله منجی بشر و توافق همه ادیان آسمانی در این خصوص و آثار وجودی امام زمان (عج) در عصر غیبت، صحبت کردم.

2727

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.