هدف ما بردن ژاپن نبود، هدف ما قهرمانی است
۱۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۲
شناسه : 47548

امید ابراهیمی در جریان آخرین تمرین پیش از بازی مقابل قطر گفت: درباره بازی ژاپن مجددا به همه مردم تبریک می‌گویم. بازی ژاپن با همه اتفاقات خوبش برای ما حداقل در تیم ملی تمام شده است. خوشحالی‌های بعد از بازی را انجام دادیم و خیلی هم با مردم کیف کردیم ولی از نظر ما تمام […]

پ
پ


امید ابراهیمی در جریان آخرین تمرین پیش از بازی مقابل قطر گفت: درباره بازی ژاپن مجددا به همه مردم تبریک می‌گویم. بازی ژاپن با همه اتفاقات خوبش برای ما حداقل در تیم ملی تمام شده است. خوشحالی‌های بعد از بازی را انجام دادیم و خیلی هم با مردم کیف کردیم ولی از نظر ما تمام شده است. این بازی به تاریخ پیوست و با برد مقابل ژاپن به ما مقام و جامی ندادند. تمام تمرکز ما روی این است که بتوانیم قهرمان شویم و بهترین اتفاقات را برای مردم رقم بزنیم.

او در مورد بازی قطر گفت: ما به عنوان بازیکن همیشه سعی می‌کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم و در مورد برخی از صحبت‌ها هم کاری نداریم. تمرکزمان روی کار خودمان است و قطر به عنوان میزبان تلاش می‌کند بهترین شرایط و اتفاقات را برای خودش رقم بزند. تمام تمرکز ما روی این است که در زمین بهترین عملکرد را داشته باشیم و برنده شویم. حمایت مردم با ماست و امیدواریم بهترین اتفاق را رقم بزنیم.

هافبک تیم ملی در خصوص اینکه با وجود برد چهار ماه گذشته تیم ملی برابر قطر، ایران چقدر برای بازی فردا شانس دارد؟ گفت: خودتان هم گفتید ۴ ماه قبل. فوتبال از ۴ ماه قبل تا الان خیلی فرق کرده است. فوتبال هر روز عوض می‌شود. کادر فنی و بازیکنان آنها عوض شده‌اند. بازیکنان جوانی دارند و تیم بسیار قابل احترامی هستند که در دوره قبلی قهرمان شدند. با تمام احترام نسبت به حریف تلاش می‌کنیم بهترین اتفاق را برای خودمان رقم بزنیم. با تلاش بچه‌ها برنده می‌شویم و این انرژی مردم قابل ستایش است. همه جا مردم بودند و حمایت کردند که از آنها تشکر می‌کنیم.

امید ابراهیمی در مورد اینکه با برد مقابل ژاپن آیا مغرور شده‌اند یا خیر؟ گفت: مطمئنا چنین فضایی در تیم ملی وجود ندارد. ما به این چیزها فکر نمی‌کنیم. در کادر فنی سابقه آقای قلعه‌نویی مشخص است و آنقدر با تجربه هستند که به این مسائل فکر نکنند. همیشه ایشان پس از بازی‌ها این حرف‌ها را زدند و بازی ژاپن برای ما تمام شده است. آنقدر بازیکنان حرفه‌ای داریم که به این چیزها فکر نکنند. هدف ما برد ژاپن نبود، هدف ما قهرمانی بود و اینکه مردم را خوشحال کنیم. ژاپن را به عنوان یکی از حریفان شکست دادیم و امیدواریم قهرمان شویم تا همه را خوشحال کنیم.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.