مدیرکل دفتر پشتیبانی امور فناوری‌ونوآوری وزارت علوم منصوب شد
۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۴
شناسه : 50369

معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم با صدور حکمی دکتر امین عبداله‌زاده را به سمت مدیر کل دفتر پشتیبانی امور فناوری و نوآوری منصوب کرد. به گزارش ایسنا، در حکم دکتر سجاد محمد علی نژاد خطاب به دکتر امین عبداله‌زاده آمده است: با عنایت به مراتب تعهد تخصص و تجارب جنابعالی، به موجب این حکم […]

پ
پ


معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم با صدور حکمی دکتر امین عبداله‌زاده را به سمت مدیر کل دفتر پشتیبانی امور فناوری و نوآوری منصوب کرد.

به گزارش ایسنا، در حکم دکتر سجاد محمد علی نژاد خطاب به دکتر امین عبداله‌زاده آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد تخصص و تجارب جنابعالی، به موجب این حکم به سمت مدیر کل دفتر پشتیبانی امور فناوری و نوآوری منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود با پیگیری ویژه جهت تحقق ماموریت‌های توسعه جریان اقتصاد دانش‌بنیان مدیریت و توسعه زیرساخت‌ها و حل نیازمندی‌های توسعه فناوری و نوآوری برنامه‌ریزی‌های زیر در اولویت دستور کار جنابعالی قرار گیرد.

پشتیبانی از امور مرتبط با واحدهای نوآور، فناور و دانش‌بنیان و نهادهای زیست‌بوم نوآوری با ارزیابی یا بازنگری و تسهیل فرایندهای مرتبط و پیگیری حل مشکلات واحدهای فناور.

پشتیبانی از رشد توسعه نظام تامین مالی و افزایش مشارکت در فرایندهای تولید و تجاری‌سازی محصولات مبتنی بر فناوری و نوآوری‌.

پشتیبانی از برنامه‌های ترویج و گسترش تفکر فناورانه و نوآورانه.

ترویج گفتمان نوآوری و فرهنگ حمایت از مالکیت فکری و پشتیبانی از ایجاد و استقرار نظام ارزش‌گذاری دارایی‌های فکری.

پشتیبانی از فرایند تجاری‌سازی و انتقال فناوری در مراکز علمی، پژوهشی و فناوری.

تقویت همکاری‌های استراتژیک و افزایش سهم بخش خصوصی در سرمایه‌گذاری‌ در زیست بوم فناوری و نوآوری و تشکیل اجتماع‌های مشترک میان شرکت‌های بزرگ خصوصی، پارک‌های علم و فناوری، واحدهای فناور و دانشگاه‌ها.

امید است با توکل به خدای سبحان و پیروی از آموزه‌های اسلامی و مبانی علمی و با جلب همکاری صاحب‌نظران در حوزه فناوری و نوآوری ماموریت‌ها و وظایف محوله را بر پایه قوانین سیاست‌ها و برنامه‌های مصوب، پیگیری و نقش شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری در کشور ایفا کنید.»

به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، دکتر امین عبداله‌زاده دانش‌آموخته دکتری مهندسی مواد و عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران است  و پیش از این مسئولیت معاونت مدیرکل حوزه وزارتی وزارت علوم را برعهده داشت. 

معاون فناوری و نوآوری وزیرعلوم در نامه جداگانه‌ای از خدمات دکتر علیرضا زراسوندی مدیرکل سابق دفتر پشتیبانی امور فناوری و نوآوری در زمان تصدی این مسؤولیت  قدردانی کرد. 

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.