ما از همان ابتدا وارد جنگ شده‌ایم/ ممکن است وارد نبرد کامل شویم
۱۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۶
شناسه : 2349

آفتاب‌‌نیوز : حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت: «تمام احتمالات در جبهه لبنان ممکن است و روی میز است. همه گزینه‌ها مطرح است و در هر وقتی ممکن است به سراغ آن‌ها برویم. همه ما باید برای تمام احتمالات آماده باشیم.» وی افزود: «به آمریکایی‌ها می‌گویم که تهدید علیه مقاومت هیچ نفعی برای شما نخواهد […]

پ
پ


آفتاب‌‌نیوز :

حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت: «تمام احتمالات در جبهه لبنان ممکن است و روی میز است. همه گزینه‌ها مطرح است و در هر وقتی ممکن است به سراغ آن‌ها برویم. همه ما باید برای تمام احتمالات آماده باشیم.»

وی افزود: «به آمریکایی‌ها می‌گویم که تهدید علیه مقاومت هیچ نفعی برای شما نخواهد داشت. ناو‌های شما در مدیترانه ما را نمی‌ترساند.»

دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت: «امروز یک سوم ارتش اسرائیل در مرز لبنان قرار گرفته‌اند. نصف توان دریایی اسرائیل در برابر لبنان است. یک چهارم نیروی هوایی در شمال است. نصف دفاع موشکی در شمال لبنان مستقر است. یک سوم نیرو‌های لجستیکی در شمال است. این یکی از دستاورد‌های مستقیم است.»

وی تخلیه شهرک‌های شمالی را یکی دیگر از دستاورد‌های حزب‌الله توصیف کرد: «عملیات‌ها باعث تخلیه صد‌ها هزار شهرک نشین از شهرک‌های شمالی شد، در ۳۴ شهرک در جنوب فلسطین بیش از ۵۸ هزار شهرک نشین تخلیه شد و فشار روانی و اقتصادی بر دشمن دارد.»

وی تاکید کرد که ممکن است که حزب‌الله وارد نبرد کامل شود: «احتمال وارد شدن جبهه لبنان به درگیری‌ها یک احتمال واقعی است.

وی افزود: «اقدامات ما باعث ترس در اسرائیل شده است.»

وی خطاب به اسرائیل گفت: «اگر اقدامی علیه لبنان انجام دهید بزرگترین حماقت در تاریخ وجودی شما خواهد بود.»

حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت: «مقاومت اسلامی در عراق مسئولیت خود را انجام داد. در یمن هم مقاومت پهپاد‌های خود را به سمت اسرائیل می‌فرستد.»
وی افزود: «ما از همان ابتدا وارد جنگ شده‌ایم. ما به این اکتفا نمی‌کنیم.»

رهبر حزب‌الله لبنان: هدف کوتاه مدت ما بایستی توقف جنگ در غزه و هدایت حماس به پیروزی باشد

حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت: «جنگی که در غزه در جریان است، جنگی مانند جنگ‌های گذشته نیست. نقطه عطفی تاریخی است. بعد از جنگ مانند قبل از آن نخواهد بود.»

وی افزود: «هدف اول این است جنایت و جنگ در نوار غزه متوقف شود. باید غزه را حمایت کرد. مقاومت را یاری کرد و باید حماس را یاری کرد. چرا که مصلحت همه ما است. مصلحت همه فلسطینی‌ها است.»

وی گفت: «پیروزی غزه یعنی پیروزی مردم فلسطین، پیروزی قدس، پیروزی کرانه باختری و دولت‌های منطقه و دولت‌های هم جوار. پیروزی غزه مصلحت ملی مصر، اردن، سوریه است. پیروزی غزه یک مصلحت ملی برای مردم لبنان است.»

حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت: «آمریکا مسئول این جنگ در غزه است. اسرائیل تنها اجرا کننده آن است. مقاومت اسلامی در عراق پایگاه‌های آمریکایی در منطقه را هدف قرار می‌دهد و آمریکا باید تاوان کارهایش را بدهد.»

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.