لزوم اصلاح رویکرد و الگوی مصرف برق در شمال کشور
۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۶
شناسه : 1631

ایسنا/مازندران مدیرکل دفتر مجامع امور مالی شرکت توانیر با بیان اینکه مشکلات زیادی در تولید برق وجود ندارد، گفت: اصلاح رویکرد و الگوی مصرف برق در شمال کشور راهکار مناسب برای حل مشکلات برخی نارسایی‌ها است. حمید غفاری امروز در حاشیه نشست هم‌اندیشی شرکت‌های توزیع برق شمال کشورکه به میزبانی شرکت توزیع برق غرب مازندران-نوشهر […]

پ
پ


ایسنا/مازندران مدیرکل دفتر مجامع امور مالی شرکت توانیر با بیان اینکه مشکلات زیادی در تولید برق وجود ندارد، گفت: اصلاح رویکرد و الگوی مصرف برق در شمال کشور راهکار مناسب برای حل مشکلات برخی نارسایی‌ها است.

حمید غفاری امروز در حاشیه نشست هم‌اندیشی شرکت‌های توزیع برق شمال کشورکه به میزبانی شرکت توزیع برق غرب مازندران-نوشهر برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: سال ۱۴۰۱ سال سختی برای شرکت بود با توجه به افزایش دما ضرورت دارد رویکردهایی برای اصلاح مصرف در سطح جامعه و پایداری شبکه و تامین برق مطمئن برای مردم اتخاذ شود.

وی با تاکید بر پایداری شبکه در حوزه شمال کشور، افزود: ضرورت دارد با توجه به چالش‌هایی که در شمال کشور به‌دلیل شرایط توریستی بودن منطقه و افزایش مسافر، هماهنگی در سطح منطقه شمال کشور صورت گیرد تا مردم‌ بتوانند از برق مطمئن و پایدار در این حوزه استفاده کنند.

مدیرکل دفتر مجامع امور مالی شرکت توانیر با اشاره به دستاوردهای این نشست تخصصی، گفت: فارغ از این که مشکلات زیادی در حوزه تولید برق وجود ندارد، اما در مصرف برق مشکل داریم، اصلاح رویکرد و الگوی مصرف در شمال کشور می‌تواند به ما کمک‌ کند تا بتوان راهکار و راهبرد مناسبی پیش گرفت که این اصلاح الگوی مصرف در سطح کشور خصوصا شمال کشور انجام شود.

غفاری شرایط سخت کار کردن در شمال کشور را در شرجی بودن هوا و محدودیت در جذب نیروی انسانی عنوان کرد و گفت: امید است در این نشست‌ها بتوان با استفاده از راهکارهای قانونی و هماهنگی در سطح شمال کشور به راهکاری رسید تا همکاران‌مان از لحاظ معیشتی حمایت شوند.

وی خاطرنشان کرد: هم چنین دستاوردها در حوزه مالی فنی و درآمدی شبکه می‌تواند وجود داشته باشد که این نوید را می‌دهد اگر نشستها تداوم داشته باشد تحولی در سال آینده در حوزه شمال کشور بوجود آید.

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.