فراخوان جمع‌آوری طرح با موضوع «جمع‌سپاری» برای رفع نیازهای قوه قضائیه
۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۴
شناسه : 47079

پردیس نوآوری حقوقی و قضایی طی فراخوانی با همکاری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری، معاونت حقوقی و امور مجلس و مرکز آمار و فناوری قوه قضائیه از طرح‌های پژوهشی با موضوع «جمع سپاری» در راستای رفع نیازهای قوه قضائیه حمایت می‌کند. به گزارش ایسنا، از اهداف فراخوان جمع‌آوری طرح پیرامون موضوع جمع سپاری […]

پ
پ


پردیس نوآوری حقوقی و قضایی طی فراخوانی با همکاری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری، معاونت حقوقی و امور مجلس و مرکز آمار و فناوری قوه قضائیه از طرح‌های پژوهشی با موضوع «جمع سپاری» در راستای رفع نیازهای قوه قضائیه حمایت می‌کند.

به گزارش ایسنا، از اهداف فراخوان جمع‌آوری طرح پیرامون موضوع جمع سپاری می‌توان به اعتلاء و ارتقاء نظام خدمات حقوقی و کارآمدسازی عملکرد ارائه دهندگان خدمات حقوقی اشاره کرد.

فایل RFP، شامل اطلاعات و الزامات مسئله، مشخصات متقاضی، تائیدیه های لازم جهت ارائه طرح، برنامه زمانی و معیارهای موفقیت پروژه و توضیح جامع طرح پیشنهادی از مستندات مورد نیاز برای شرکت در این فراخوان است.

معیارهای ارزیابی در این فراخوان، برنامه زمان بندی، کیفیت کدنویس و پشتیبانی از محصول نهایی است.

متقاضیان برای شرکت در این فراخوان و ارائه پیشنهادهای خود تا ۲۰ بهمن فرصت دارند .

به نقل از معاونت علمی ریاست‌جمهوری، علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت RFP و ارسال پروپوزال، به وب سایت پردیس نوآوری حقوقی و قضایی iranlegaltech.comبه نشانی  مراجعه و یا به شماره ۰۹۳۶۷۸۴۷۲۳۱ در پیام‌رسان تلگرام و بله پیام دهند. همچنین برای اطلاع از آخرین رویدادها و فراخوان‌های پردیس نوآوری حقوقی و قضای می‌توانند به صفحه اینستاگرام (iranlegaltech) مراجعه کنند.

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.