عرضه دستاورد‌های طب سنتی ایران در سومین نمایشگاه گردشگری سلامت
۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۶
شناسه : 50057

نمایندگان دفتر طب سنتی ایران با رویکرد جذب گردشگران سلامت در سومین نمایشگاه گردشگری سلامت حضور دارند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، از آنجا که کشورمان به یکی از قطب‌های گردشگری سلامت تبدیل شده است، دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت، با هدف جذب گردشگران سلامت در حوزه طب سنتی، در این رویداد […]

پ
پ

نمایندگان دفتر طب سنتی ایران با رویکرد جذب گردشگران سلامت در سومین نمایشگاه گردشگری سلامت حضور دارند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، از آنجا که کشورمان به یکی از قطب‌های گردشگری سلامت تبدیل شده است، دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت، با هدف جذب گردشگران سلامت در حوزه طب سنتی، در این رویداد حضور دارند.

مدیر کل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت گفت: با استفاده از ظرفیت گردشگری طب ایرانی می‌توان توصیه‌های سبک زندگی، نحوه مواجهه با اقلیم‌های مختلف و راهکار‌های حفظ و ارتقای سلامتی و روش‌های ساده و مؤثر درمانی را در قالب گردشگری طب ایرانی برای استفاده گردشگران فرهنگ‌سازی کرد.
نفیسه حسینی یکتا با بیان اینکه این صنعت نوظهور مزایای متعددی برای کشور دارد، گفت: ایجاد فرصت‌های شغلی، رونق اقتصادی، ترویج فرهنگ طب ایرانی و ارتقای سلامت جامعه، برخی از مزایای این صنعت هستند. 

دکتر حسینی یکتا در ادامه به حضور فعال دفتر طب ایرانی در سومین نمایشگاه گردشگری سلامت، اشاره کرد و گفت: در این نمایشگاه، برخی از ظرفیت‌های طب ایرانی در بحث گردشگری را پیش روی مخاطبان قرار می‌دهیم.
سومین نمایشگاه گردشگری سلامت از ۲۳ تا ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.