ضعف نظارت عامل کمبود شیر خشک است
۰۹ آبان ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۸
شناسه : 730

آفتاب‌‌نیوز : محمدعلی محسنی بندپی، دبیر اول کمیسیون بهداشت و درمان در مجلس شورای اسلامی گفت: همانطور که می‌دانید شیر خشک از اقلام ضروری است و رشد کودکان به آن وابسته است. وی در ادامه توضیح داد: این موضوع به قدری اهمیت دارد که ما شیر رایگان را برای دبستانی‌هایمان در بخش دولتی مصوب کردیم. […]

پ
پ


آفتاب‌‌نیوز :

محمدعلی محسنی بندپی، دبیر اول کمیسیون بهداشت و درمان در مجلس شورای اسلامی گفت: همانطور که می‌دانید شیر خشک از اقلام ضروری است و رشد کودکان به آن وابسته است.

وی در ادامه توضیح داد: این موضوع به قدری اهمیت دارد که ما شیر رایگان را برای دبستانی‌هایمان در بخش دولتی مصوب کردیم. اگر چه من خیلی سعی کردم هم بخش دولتی و هم بخش خصوصی از آن بهره‌مند شوند؛ ولی در مجلس گفته شد که بخش خصوصی از محل منابع خودشان باید هزینه شیر برای دانش‌آموزان را پرداخت کند. دولت و مجلس توجه خاصی به تامین شیر برای کودکان دارند.

در خصوص کمبود شیر خشک نیز این نماینده بیان کرد: در کمبود شیر خشک شاید ضعف نظارت مجلس و دولت باشد که این نا به سامانی ایجاد می‎شود. ما می‌توانیم ردپای این شیر خشک‌ها را پیدا کنیم چه مواردی که تولید داخل باشد و چه تولید خارج. خیلی راحت می‌توانیم به مصرف برسانیم. من فکر می‌کنم شاید بعد بررسی قانون برنامه هفتم، کمیسیون بهداشت و درمان وارد این قضیه شود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.