خودم دوستم را فرستادم با ماشاریپوف صحبت کند تا به استقلال بیاید!
۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۶:۱۲
شناسه : 50112

جواد نکونام به صورت تلفنی روی خط برنامه فوتبال برتر حضور پیدا کرد. او در مهم‌ترین بخش از صحبت هایش گفت: «من مصاحبه طوفانی علیه مدیریت نکردم واقعیت بوده. من گفته بودم اگه بازیکن نگیریم اردو نمیروم. اگر عزت اللهی می‌تواند جدا شود چا به استقلال نمی‌آید؟ آقای خطیر گفت ما دو تا ستاره میخواهیم […]

پ
پ


جواد نکونام به صورت تلفنی روی خط برنامه فوتبال برتر حضور پیدا کرد. او در مهم‌ترین بخش از صحبت هایش گفت: «من مصاحبه طوفانی علیه مدیریت نکردم واقعیت بوده. من گفته بودم اگه بازیکن نگیریم اردو نمیروم. اگر عزت اللهی می‌تواند جدا شود چا به استقلال نمی‌آید؟ آقای خطیر گفت ما دو تا ستاره میخواهیم من هم لیستم را بر اساس حرف‌های او دادم.» سرمربی استقلال در مورد عملکرد تیم ملی در جام ملت‌های آسیا گفت: «ما در همین مسابقات مدعی هستیم و نتیجه فوتبال ما همین جا است. ما در جام جهانی مدعی نیستیم که برای آن جا برنامه ریزی کنیم. تیم ملی می‌دانست در جام ملت‌ها چه چیزی می‌خواست.»

او در ادامه حرف هایش گفت: «ما قطعا در یک کشتی نیستیم. مدیریت می‌خواهد من زمین بخورم. چرایش را نمی‌دانم. شاید هم از من خوششان نمی‌آید، اما من به کسی باج نمی‌دهم و برای منافع تیمم می‌جنگم. اجازه نمی‌دهم کسی به خاطر خودش من را زمین بزند.»

نکونام ادامه داد: «الان در مجموع ۱۷ بازیکن داریم، اما امسال اگر شده حتی با ۱۳ نفر هم بازی می‌کنیم. لیستی که به باشگاه دادم باید جذب می‌شد. سعید مهری با اینکه قرارداد داشت نمی‌دانم چطور جدا شد، چون با اجازه من نبوده است. صیادمنش کجا رفت؟ با او حتی مذاکره هم نشد. سعید عزت اللهی چطور؟ مدیریت گفت پول هست و من هم لیست دادم تا ۲ بازیکن بزرگ جذب شوند. آخرش هم گفتند لیست من کهکشانی است. میلاد فخرالدینی به استقلال برگشت و زبیر نیک نفس هم از جمع ما جدا نخواهد شد.»

سرمربی استقلال در ادمه گفت: «فردا سه شنبه است و ما جمعه بازی داریم. دیگر تمرکزم را روی جذب بازیکن نمی‌گذارم. مثل نیم فصل اول هر بازیکنی را که مازاد کرده بودم را بر می‌گردانم. دیگر بازیکنی نمی‌گیرم و تمام شد.»

نکونام در ادامه از هواداران استقلال تشکر کرد و گفت: تشکر می‌کنم از هواداران که حامی تیم هستند چه با ۱۳ بازیکن، چه با ۱۹ بازیکن. ما تمام تلاش خودما را برای سربلندی باشگاه و هواداران انجام می‌دهیم.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.