توضیحاتی درباره اظهارات جنجالی مخبر
۱۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۵
شناسه : 2029

آفتاب‌‌نیوز : پیرو سخنان معاون اول رئیس‌جمهور در مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر معاون اول رئیس‌جمهور توضیحاتی منتشر کرد. در این توضیحات آمده است: معاون اول رئیس جمهور در مراسم معارفه رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، ضمن تشریح برخی […]

پ
پ


آفتاب‌‌نیوز :

پیرو سخنان معاون اول رئیس‌جمهور در مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر معاون اول رئیس‌جمهور توضیحاتی منتشر کرد.

در این توضیحات آمده است: معاون اول رئیس جمهور در مراسم معارفه رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، ضمن تشریح برخی اقدامات آن ستاد در مقطع فراگیری کرونا، اظهار داشت:

“در آن ایام هزینۀ تهیه ماسک را به یکی از دوستان دادیم تا در روز‌هایی که ماسک نداشتیم ۵۰ میلیون ماسک به کشور وارد کند. این فرد به یکی از کشور‌های اروپایی رفت، اما در فرودگاه تمامی ماسک‌ها را ضبط کردند. همچنین وقتی ما واکسن کرونا را ساختیم، مواد اولیه و تجهیزات ما را نیز ضبط کردند و شرکت دانش بنیانی را که قرار بود مهندسی معکوس کنند را هم تحریم کردند. “

بدیهی است روایت عنوان شده در خصوص اقدامات غیر انسانی در ممانعت از دسترسی مردم کشورمان به ماسک و تحریم تجهیزات واکسن، دایر بر عملکرد و فعالیت دولت‌های آن کشور‌ها بوده است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.