بیش از ۵۰ درصد از مشکلات آبی کردستان را مرتفع می‌شود
۱۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۲
شناسه : 2095

رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت تکمیل زیرساخت‌های آب و برق برای توسعه کشور، به ظرفیت‌های خوب استان کردستان در زمینه تولید، کشاورزی، گردشگری و صنعت اشاره کرد و گفت: تکمیل زیرساخت‌های مورد نیاز استان از اولویت‌های در دستور کار دولت است. به گزارش ایسنا، سید ابراهیم رئیسی در آیین افتتاح طرح‌های آب و برق […]

پ
پ


رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت تکمیل زیرساخت‌های آب و برق برای توسعه کشور، به ظرفیت‌های خوب استان کردستان در زمینه تولید، کشاورزی، گردشگری و صنعت اشاره کرد و گفت: تکمیل زیرساخت‌های مورد نیاز استان از اولویت‌های در دستور کار دولت است.

به گزارش ایسنا، سید ابراهیم رئیسی در آیین افتتاح طرح‌های آب و برق وزارت نیرو در استان کردستان، ضمن تقدیر از تلاش مجدانه دست‌اندرکاران برای به ثمر رساندن این طرح‌ها، به نتیجه رسیدن این ۱۰ ابر پروژه را موجب رفع بیش از ۵۰ درصد از مشکلات آبی استان دانست و از عزم دولت برای تامین آب مورد نیاز مردم با وجود کمبود نزولات آسمانی خبر داد و افزود: با مدیریت صحیح منابع برخی مناطق کشور، خوشبختانه در ۲ سال گذشته توانستیم منابع را به نحوی مدیریت کنیم که مردم در بخش آب و برق با کمبود و قطعی مواجه نباشند.

رئیس جمهور با اشاره به هدف‌گذاری دولت برای رفع تنش آبی ۱۰ هزار روستا در سراسر کشور، از رفع مشکل آب بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ روستا در ۲ سال گذشته خبر داد و افزود: دولت مردمی مصمم است تا ۲ سال آینده مشکل آب مابقی این روستاها را نیز رفع کند.

رئیسی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اهمیت تکمیل زیرساخت‌های آب و برق برای توسعه کشور، به ظرفیت‌های خوب استان کردستان در زمینه تولید، کشاورزی، گردشگری و صنعت اشاره کرد و گفت: تکمیل زیرساخت‌های مورد نیاز استان از اولویت‌های در دستور کار دولت است.

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.