بارسلونا به مربی طارمی: در حد ما نیستی
۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۷
شناسه : 48933

اگرچه دکو، مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا، چهارشنبه گذشته در مصاحبه‌ای در برنامه Onze توضیح داد که آن‌ها هنوز با گزینه‌های جایگزینی ژاوی روی نیمکت بارسا صحبت نکرده اند، اما حقیقت این است که دکو و خوان لاپورتا به شکل جدی روی این قضیه و نام‌های موجود بحث می‌کنند. مربیانی مورد ارزیابی قرار گرفته اند و […]

پ
پ


اگرچه دکو، مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا، چهارشنبه گذشته در مصاحبه‌ای در برنامه Onze توضیح داد که آن‌ها هنوز با گزینه‌های جایگزینی ژاوی روی نیمکت بارسا صحبت نکرده اند، اما حقیقت این است که دکو و خوان لاپورتا به شکل جدی روی این قضیه و نام‌های موجود بحث می‌کنند.

مربیانی مورد ارزیابی قرار گرفته اند و تعدادی هم پیشنهاد حضور در بارسا را داده اند. یکی از آن‌هایی که خودش را پیشنهاد داده، سرجیو کونسیسائو است. سرمربی فعلی پورتو، ژرژمندس را به عنوان نماینده خود دارد، مردی که هم با دکو و هم با لاپورتا ارتباطی دوستانه دارد.

سرخیو کونسیسائو در ۳۰ ژوئن قرارداد خود را با پورتو به پایان می‌رساند و این مندس بود که درب بارسا را ​​زد و او را پیشنهاد داد. پاسخ لاپورتا واضح بود.

رئیس بارسا از مندس بسیار سپاسگزار است، زیرا این ایحنت پرتغالی در خرید‌هایی مانند کانسلو و ژوائو فلیکس و تمدید قرارداد‌هایی مانند بالده و لامین یامال و همچنین در جدایی سایر فوتبالیست‌ها مانند آنسو به بارسا کمک زیادی کرده است، اما رئیس بارسا برای او روشن کرد که سرجیو کونسیسائو بخشی از برنامه‌های باشگاه برای جایگزینی ژاوی نیست.

لاپورتا معتقد است که ایده و سبک بازی مربی پرتغالی با بارسا مطابقت ندارد. تیم‌های او معمولاً ۲-۴-۴ بازی می‌کنند، در حالی که بارسا به ۳-۳-۴ وفادار است و هرگز زیر بار ۲-۴-۴ نمی‌رود. لاپورتا معتقد است یک نام بزرگ جهانی باید جانشین ژاوی شود تا بارسا را به روز‌های اوجش برگرداند و کونسیسائو در این سطح نیست.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.