اولین کنفرانس بین‌المللی کوهستان پایدار در اردبیل برگزار می‌شود
۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۸
شناسه : 1460

ایسنا/اردبیل اولین کنفرانس بین‌المللی کوهستان پایدار ۲۰ و ۲۱ آذر در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می‌شود. علیرضا قنبری رئیس اولین کنفرانس بین‌المللی کوهستان پایدار ۱۱ آبان در گفت‌وگو با ایسنا گفت: اولین کنفرانس بین‌المللی کوهستان پایدار ۲۰ و ۲۱ آذر در سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می‌شود. وی با بیان اینکه این رویداد علمی […]

پ
پ


ایسنا/اردبیل اولین کنفرانس بین‌المللی کوهستان پایدار ۲۰ و ۲۱ آذر در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می‌شود.

علیرضا قنبری رئیس اولین کنفرانس بین‌المللی کوهستان پایدار ۱۱ آبان در گفت‌وگو با ایسنا گفت: اولین کنفرانس بین‌المللی کوهستان پایدار ۲۰ و ۲۱ آذر در سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این رویداد علمی و محیط‌زیستی، فرصتی مناسب برای جمع‌آوری افراد متخصص و علاقه‌مند به مسائل کوهستانی را فراهم می‌کند، افزود: در کنفرانس کوهستان پایدار، شرکت‌کنندگان فرصت دارند تا در موضوعات متنوعی از جمله حفاظت از تنوع زیستی، تغییرات اقلیمی، مدیریت منابع طبیعی در مناطق کوهستانی و توسعه پایدار شرکت کنند.

قنبری با بیان اینکه این رویداد اهمیت ویژه‌ای به ایجاد ارتباطات حرفه‌ای در زمینه کوهستان و ترویج مفاهیم کوهستان پایدار اختصاص می‌دهد، اظهارامیدواری کرد: کنفرانس کوهستان پایدار به توسعه و حفاظت از مناطق کوهستانی جهان کمک موثری نماید.

رئیس دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به محورهای این کنفرانس، ادامه داد: کوهستان و تغییرات اقلیمی، کوهستان و مردم، کوهستان و آب، کوهستان و تولیدات، کوهستان و غذا، کوهستان و کشاورزی، کوهستان و تغییر کاربری، کوهستان و تنوع زیستی، کوهستان و گونه های اهلی در حال انقراض، کوهستان و مرتعداری، عشایر و کوهستان، کوهستان و جنگلداری، کوهستان و آبخیزداری، کوهستان و تنوع زیستی، مناطق حفاظتی و کوهستان، کوهستان و گونه های در خطر انقراض، کوهستان و گیاهان دارویی، کوهستان و گونه های بومی، کوهستان و گونه شتر دو کوهانه در حال انقراض، کوهستان و گردشگری پایدار، کوهستان و ورزش، کوهستان و زنان، کوهستان و انرژی‌های نوین، کوهستان و آموزش و پژوهش و کوهستان و تهدیدها محورهای این کنفرانس هستند.

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.