ارسال ۲کشتی و یک محموله هوایی از کمک‌های بشردوستانه مردم ایران به غزه
۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۹
شناسه : 46999

رئیس جمعیت هلال احمر از ارسال دو کشتی و یک محموله هوایی از کمک‌های بشردوستانه مردم ایران به غزه خبر داد. به گزارش ایسنا، پیر حسین کولیوند از ارسال دومین کشتی حامل اقلام بشردوستانه مردم ایران برای کمک به مردم غزه خبر داد و در تشریح جزئیات آن گفت: محموله‌های داخل کشتی شامل کمک‌های مردمی […]

پ
پ


رئیس جمعیت هلال احمر از ارسال دو کشتی و یک محموله هوایی از کمک‌های بشردوستانه مردم ایران به غزه خبر داد.

به گزارش ایسنا، پیر حسین کولیوند از ارسال دومین کشتی حامل اقلام بشردوستانه مردم ایران برای کمک به مردم غزه خبر داد و در تشریح جزئیات آن گفت: محموله‌های داخل کشتی شامل کمک‌های مردمی است. هلال احمر یک کشتی را نیز ماه قبل ارسال کرده و کشتی جدید هم به تازگی از تنگه هرمز عبور کرده و این محموله به زودی به دست مردم  غزه خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: کمک‌های بین المللی برای مردم غزه هم با هماهنگی وزارت امور خارجه درحال ارسال است و این محموله‌ها شامل دارو و تجهیزات پزشکی و اقلام زیستی شامل پتو چادر و… است.

کولیوند با بیان اینکه با توجه به ارزیابی نیازمندی‌های مردم غزه این محموله‌ها ارسال شده است، افزود: یک محموله هوایی هم از سوی هلال احمر به غزه ارسال شده بود.

به گفته وی تاکنون بیش از ۱۰ هزار تن اقلام از سوی مردم ایران به هلال احمر برای کمک به مردم غزه اهدا شده است و این میزان کمک مردمی‌ به هلال احمر تاکنون سابقه نداشته است.

رئیس جمعیت هلال احمر  کشورمان با بیان اینکه پویش جمع‌آوری کمک برای مردم غزه ادامه دارد، گفت: همچنان مردم می‌توانند کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را به شماره حساب‌های هلال احمر برای کمک به غزه واریز کنند.

پیش از این وحید سلیمی، رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفته بود هموطنان می‌توانند کمک‌های نقدی خود به مردم  غزه را به شماره حساب۹۹۹۹۹ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۴۴۹۹۹۹۹۹ نزد بانک ملی و یا به شماره حساب ۴۱۰۱۰۳۴۷۴۱۹۹۹۹۹۸ و شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۸۷۵۸۳۳۶  نزد بانک مرکزی و یا از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۵*۱۱۲* واریز کنند.

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.