ادعای بذرپاش درباره افتتاح پروژه‌ها
۱۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۹
شناسه : 2355

آفتاب‌‌نیوز : در حالی که دولت رئیسی همچنان برخی پروژهای انجام شده در دولت روحانی را به نام خود سند می زند، وزیر راه و شهرسازی افتتاح ویدیو کنفرانسی فرودگاه سقز در دولت قبل را کاری غیر حرفه‌ای اعلام کرد و ادعا کرد: در انتهای عمر دولت قبل برخی پروژه‌ها با ۶۰ درصد پیشرفت افتتاح […]

پ
پ


آفتاب‌‌نیوز :

در حالی که دولت رئیسی همچنان برخی پروژهای انجام شده در دولت روحانی را به نام خود سند می زند، وزیر راه و شهرسازی افتتاح ویدیو کنفرانسی فرودگاه سقز در دولت قبل را کاری غیر حرفه‌ای اعلام کرد و ادعا کرد: در انتهای عمر دولت قبل برخی پروژه‌ها با ۶۰ درصد پیشرفت افتتاح شد.

وی با این ادعا که پس از افتتاح حتی یک پرواز نیز از این فرودگاه انجام نشد چرا که از نظر ایمنی عملیات پرواز آماده نبود با انتقاد از اینکه برخی می‌گویند دولت قبل این فرودگاه را با ۹۸ درصد پیشرفت فیزیکی تحویل این دولت داد، افزود: در این فرودگاه دیوار‌های اطراف و ساختمان‌های مورد نیاز نیز احداث نشده بود.

به نوشته تسنیم، وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در دولت قبل برخی پروژه‌ها با ۶۰ تا ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در روز‌های واپسین عمر دولت افتتاح می‌شد گفت: بدون شک اگر فرودگاه سقز نیز از ۹۸ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار بود در دولت قبل بهره برداری و پرواز‌ها در آن انجام می‌شد.  تلاش کردیم حداکثر ایمنی را در این فرودگاه رعایت کنیم، چون ایمنی در امر پرواز یک اصل اساسی است و تا بسیاری از تجهیزات کمک ناوبری و برج مراقبت و شرایط حفاظتی نباشد امکان پرواز فراهم نخواهد شد.

وی درباره برخی اظهار نظر‌ها درخصوص راه‌آهن همدان_ سنندج و پیشرفت بالای آن در دولت قبل، توضیح داد: برای افتتاح پروژه راه آهن سنندج نیز برخی از تکمیل بودن آن خبر می‌دهند در حالی که در دولت قبل اصلا این طرح راه نیفتاد تا دولت قبل بخواهد آن را تکمیل کنند. وقتی دولت قبل پروژه‌ای با ۷۰ درصد پیشرفت افتتاح می‌کرد، حتما آماده بودن بالای ۹۰ درصدی یک پروژه یک دروغ است. برخی با مطرح کردن این سخنان قصد دارند زحمات مدیران و مشاوران زحمتکش این دولت را زیرسوال ببرند. پس از سفر نخست رییس جمهور به استان کردستان و دستور ویژه وی برای تکمیل این طرح، استاندار و شرکت فرودگاهی پیگیری‌ها را انجام دادند و سایر امکانات لازم با توجه با شرایط جغرافیایی این فرودگاه از جمله برج مراقبت، سالن و عملیات پروازی آماده شد.

گزارش آفتاب نیوز در خصوص افتتاح پروژه ها در کردستان را در اینجا بخوانید.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.