اتفاق روز گذشته در دانشگاه شهرکرد از چه قرار بود؟
۱۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۰
شناسه : 2271

ایسنا/چهارمحال و بختیاری روز گذشته کلیپ‌هایی در فضای مجازی مبنی بر درگیری بین نیروهای یگان حفاظت راه و شهرسازی و دانشگاه شهرکرد منتشر شد که در این زمینه دانشگاه شهرکرد، اطلاعیه‌ای را صادر کرد. به گزارش ایسنا،  در اطلاعیه دانشگاه شهرکرد آمده است: با توجه به اختلاف پیش آمده بین دانشگاه و اداره کل مسکن، […]

پ
پ


ایسنا/چهارمحال و بختیاری روز گذشته کلیپ‌هایی در فضای مجازی مبنی بر درگیری بین نیروهای یگان حفاظت راه و شهرسازی و دانشگاه شهرکرد منتشر شد که در این زمینه دانشگاه شهرکرد، اطلاعیه‌ای را صادر کرد.

به گزارش ایسنا،  در اطلاعیه دانشگاه شهرکرد آمده است: با توجه به اختلاف پیش آمده بین دانشگاه و اداره کل مسکن، راه و شهرسازی، تاکید می‌شود، مدیریت دانشگاه شهرکرد خود را مکلف به حفظ حقوق دانشگاه در چارچوب قوانین می‌داند.

از طرفی درگیری امروز، خارج از محیط دانشگاه صورت گرفته و نیروهای اداره کل مسکن، راه و شهرسازی وارد محیط دانشگاه نشده‌اند و درگیری در جنب ضلع شرقی دانشگاه و پارک فرهنگیان صورت گرفته است و ورود نیروهای اداره کل مسکن، راه و شهرسازی به حریم دانشگاه قویا تکذیب می‌شود.

 مسئولان بالادستی به موضوع مورد اختلاف صورت گرفته بین مسئولان حفاظت راه و شهرسازی و مدیران دانشگاه، ورود کرده و حتما موضوع از طریق مراجع ذی صلاح مورد تعقیب قرار خواهد گرفت و نتیجه پیگیری‌ها به سمع و نظر جامعه دانشگاهی  و غیر دانشگاهی رسانده خواهد شد.

 همچنین حسینعلی مقصودی، مدیرکل راه و شهرسازی در این خصوص اظهار کرد: درگیری میان پرسنل یگان حفاظت و پرسنل دانشگاه شهرکرد اتفاق افتاد، که این مسئله به دلیل اختلاف نظر میان راه و شهرسازی و دانشگاه در خصوص اراضی شرق دانشگاه که از قبل مطرح بود، است.

به گفته وی، قطعا نباید چنین اتفاقی می‌افتاد که پیگیری خواهیم کرد، یعنی چنانچه قصور و تقصیری متوجه پرسنل راه و شهرسازی باشد برخورد انجام و از این بابت که موجبات رنجش خاطر اساتید و پرسنل دانشگاه شده‌اند عذرخواهی می‌کنم.

مقصودی بیان کرد: قطعا باید این‌گونه موضوعات در بستر قانونی و منطقی پیگیری شوند، کما اینکه این اتفاق در داخل دانشگاه نبوده و بیرون از محدوده یعنی اراضی شرق دانشگاه افتاده که لازم است پیش از نشر این‌گونه کلیپ‌ها در فضای مجازی از اصل موضوع اطلاع حاصل شود تا عامل سوءاستفاده مخالفان و معاندان را فراهم نکنیم.

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.