آمریکا با ارسال پیام به کشور‌های مختلف به دنبال خروج از مهلکه غزه است
۱۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۸
شناسه : 2433

آفتاب‌‌نیوز : وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح گفت: هیچ کشوری در دنیا به هیچ‌وجه توان مقابله با جمهوری اسلامی ایران را ندارد علتش این است که جمهوری اسلامی ایران در مکانی راهبردی واقع شده است. محمدرضا قرأیی آشتیانی درباره این‌که پس از جنایت رژیم صهیونیستی در غزه، جریانی بعد از تلاش نافرجام در نسبت […]

پ
پ


آفتاب‌‌نیوز :

وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح گفت: هیچ کشوری در دنیا به هیچ‌وجه توان مقابله با جمهوری اسلامی ایران را ندارد علتش این است که جمهوری اسلامی ایران در مکانی راهبردی واقع شده است.

محمدرضا قرأیی آشتیانی درباره این‌که پس از جنایت رژیم صهیونیستی در غزه، جریانی بعد از تلاش نافرجام در نسبت دادن این حمله به ایران سعی می‌کند با تحربک و تهدید پای ایران را به درگیری‌ها بکشاند، سیاست جمهوری اسلامی ایران در این خصوص چیست، گفت: جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه و جهان اثرگذار است و دنیا هم به این واقف است که ما از توانمندی بسیار بالایی در حوزه‌های مختلف علمی، فناوری، نظامی، اقتصادی و سیاسی برخورداریم و یک کشور اثرگذار هستیم، بنابراین نسبت به کشور ما این حساسیت را دارند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح با بیان این‌که کشور‌های مختلف متناسب با نگرش، تفکرات، استراتژی و دکترین خودشان یکسری سیاست‌ها را در مواجهه با ما اتخاذ کردند، اظهار داشت:، اما آن چیزی که به عنوان تهدید مطرح می‌شود، غالبا تهدیدات واهی است، یعنی فرافکنی می‌کنند.

وی تاکید کرد: در حال حاضر رژیم صهیونیستی کاملا در حال نابودی است و الان دنبال این است که خودش را نجات دهد برای همین هم این حرف‌هایی که می‌زنند و تهدیداتی که می‌کنند، واهی است.

امیرآشتیانی خاطرنشان کرد: آمریکایی هم همین طور هستند، آن‌ها هم با صهیونیست‌ها گرفتار شدند و در پیام‌هایی که به کشور‌های مختلف ارسال می‌کنند به دنبال این هستند از این مهلکه خارج شوند؛ بنابراین ما هم توصیه‌مان این است بلافاصله جنگ را متوقف کنند؛ این جنایت علیه بشریت را که انجام می‌دهند، متوقف شود و اِلا قطعا آن‌ها آسیب جدی می‌بینند، زیرا برای مردم منطقه، اینجا منطقه خودشان است و به آن مسلط هستند و مردم منطقه آن حباب شیشه‌ای که آن‌ها برای خودشان درست کرده‌اند را خواهند شکست.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح درباره تهدید‌ها بیان کرد: کلاً این گونه است که هیچ کشوری در دنیا به هیچ‌وجه توان مقابله با جمهوری اسلامی ایران را ندارد، علتش این است که جمهوری اسلامی ایران در مکانی واقع شده که خود آن مکان یک مکان راهبردی است.

وی تاکید کرد: اصلا شرایط ما از نظر ژئوپلیتیکی بسیار خاص است، بنابراین هیچ کشوری تصور درگیری با ما را پیدا نمی‌کند، چون ما مسلط به آبراه‌ها و جا‌هایی هستیم که انرژی دنیا در آنجا‌ها تامین می‌شود و می‌دانند بازی کردن با این شرایط همه کشور‌ها را متاثر می‌کند، بنابراین اصلا به فکرشان نمی‌رسد که وارد این بازی شوند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.