آخرین وضعیت سفر به ایران
۱۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۲
شناسه : 1993

رییس هیأت مدیره جامعه تورگردانان گفت که سفر گردشگران چینی به ایران ادامه دارد؛ هرچند شرایط جهان در سفر خارجی به منطقه تاثیرگذار بوده است. مصطفی شفیعی‌شکیب در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به شرایط روز جهان اظهار کرد: سفر چینی‌ها به ایران ادامه دارد. البته ما در بازار چین خیلی کار نکرده‌ایم و از آنجا […]

پ
پ


رییس هیأت مدیره جامعه تورگردانان گفت که سفر گردشگران چینی به ایران ادامه دارد؛ هرچند شرایط جهان در سفر خارجی به منطقه تاثیرگذار بوده است.

مصطفی شفیعی‌شکیب در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به شرایط روز جهان اظهار کرد: سفر چینی‌ها به ایران ادامه دارد. البته ما در بازار چین خیلی کار نکرده‌ایم و از آنجا که بسیاری از تورگردان‌ها و آژانس‌های ایرانی سال‌هاست در بازارهای اروپایی و آمریکایی کار می‌کردند، هنوز به بازار چین خیلی وارد نشده‌اند، طبیعتاً جذب گردشگر از این کشور کمی زمان بر و سخت خواهد بود چون به آگاهی و زیرساخت متناسب با بازار چین نیاز است.  

او در عین حال درباره دیگر کشورها نیز گفت: در شرایط کنونی، تعدادی از گروه‌های گردشگری سفرشان را به ایران لغو کرده‌اند و یا گروه‌ها خیلی کوچک شده است. البته این اتفاق برای دیگر کشورهای خاورمیانه نیز رخ داده است.

رییس هیأت مدیره جامعه تورگردانان ایران درباره وضعیت سفر گردشگران اروپایی به ایران نیز بیان کرد: سفر اروپایی‌ها که مدت‌هاست تحت‌تاثیر همه‌گیری کرونا و وقایع کشور کاهش یافته، اما این آمار صفر نشده و هنوز گردشگرانی از اسپانیا و برخی دیگر از کشورهای اروپایی به ایران می‌آیند، هر چند آمارِ چندان زیادی نیست.    

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.