تأکید استاندار لرستان بر رعایت آداب و اخلاق مناظره‌های انتخاباتی
۲۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۰
شناسه : 48590

استاندار لرستان بهره‌گیری نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی را تجلی اصلی جمهوریت نظام دانست و افزود: انتخابات تجلی اراده‌ی ملی است و یکی از وجوه اصلی نظام، جمهوریت است که مردم می‌توانند در تعیین سرنوشت خود سهیم باشند. فرهاد زیویار در مراسم افتتاح هفت کانال تلویزیونی تبلیغاتی انتخابات مجلس شورای اسلامی در لرستان که با […]

پ
پ


استاندار لرستان بهره‌گیری نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی را تجلی اصلی جمهوریت نظام دانست و افزود: انتخابات تجلی اراده‌ی ملی است و یکی از وجوه اصلی نظام، جمهوریت است که مردم می‌توانند در تعیین سرنوشت خود سهیم باشند.

فرهاد زیویار در مراسم افتتاح هفت کانال تلویزیونی تبلیغاتی انتخابات مجلس شورای اسلامی در لرستان که با دستور رئیس جمهور انجام شد، افزود: با هدف عدالت‌گستری و هویت‌محوری برای اولین بار با دستور رئیس جمهور ۲۰۰ کانال تلویزیونی ۲۴ ساعته مختص حوزه‌های انتخابیه در سراسر کشور راه‌اندازی شد که هفت کانال مربوط به استان لرستان است.
وی گفت:طی یک ماه گذشته به صورت آزمایشی در تک‌تک حوزه‌های انتخابیه لرستان این کانال‌ها راه‌اندازی و بارگذاری شده است و امروز به صورت رسمی با حضور رئیس جمهور این کانال‌ها در سراسر کشور راه‌اندازی شد.
 استاندار لرستان عدالت در انتخابات را یکی دیگر از وجوه جمهوریت نظام عنوان کرد و افزود:نامزد‌های انتخابات با رعایت اخلاق و آداب مناظره در این برنامه‌های تلویزیونی و ارائه برنامه‌های خود می‌توانند مردم را با دیدگاه‌های خود آشنا کنند که بتوانند انتخاب اصلحی داشته باشند.
 مناظره‌های انتخاباتی نامزد‌های دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ضبط شده است و از بین نامزد‌هایی که در هر حوزه انتخابیه ثبت نام کرده‌اند، انجام خواهد شد.
این مناظره‌ها شامل برخی سؤالات عمومی و عمدتاً مربوط به همان حوزه انتخابیه خواهد بود و نامزد‌ها می‌توانند راهکار‌های مورد نظر برای حل مسائل حوزه انتخابیه خود و همچنین حل مسائل کلانی که به عهده نماینده مجلس است را مطرح کنند.
بیش از ۹۲ درصد جمعیت استان تحت پوشش کانال‌ها و شبکه‌های تلویزیونی حوزه‌های انتخابیه شهرستان‌های دوازده گانه قرار دارند.

دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۱۱ اسفندماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.