۱۰ پیمانکار نیکوکار در طرح‌های مدرسه‌ سازی خراسان‌رضوی مشارکت دارند
۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۰
شناسه : 50273

علی خدادادی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی گفت: این نوع همکاری خیرخواهانه در ساخت مدارس در سطح استان خدمت ارزشمندی است که باید از آن الگوسازی شده و به سایر خیران و فعالان این حوزه معرفی گردد. او افزود: در حال حاضر از میان املاک و […]

پ
پ


علی خدادادی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی گفت: این نوع همکاری خیرخواهانه در ساخت مدارس در سطح استان خدمت ارزشمندی است که باید از آن الگوسازی شده و به سایر خیران و فعالان این حوزه معرفی گردد.

او افزود: در حال حاضر از میان املاک و زمین های کوچک و بزرگی که از سوی خیران اهدا شده و فضاهای متعلق به آموزش و پرورش به دنبال مکانهایی هستیم که بتوان در ساخت مجموعه های آموزشی مورد استفاده قرار گیرد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی ادامه داد: مجموعه آموزشی رویان با زیربنای ۷۵۰ مترمربع در سه طبقه شامل کتابخانه، اتاق رایانه، سالن امتحانات و جلسات و آزمایشگاه امروز به بهره برداری رسید.

خدادادی بیان کرد: ساخت این مجموعه آموزشی در سال ۱۳۹۹ آغاز شد که حدود ۲۰ میلیارد ریال از سوی خیران و ۲۰ میلیارد ریال با اعتبارات دولتی برای ساخت این مجموعه صرف شد.

محسن داوری فرماندار مشهد نیز در این مراسم به کمبود فضای آموزشی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته در اداره کل نوسازی مدارس و کمک خیران هر سه شنبه یک فضای آموزشی در این شهرستان مشهد افتتاح می شود تا کمبود فضای آموزشی ذکر شده، خللی به فرایند آموزش در این شهرستان وارد نکند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.