گازگرفتگی در گناباد چهار عضو یک خانواده را روانه بیمارستان کرد
۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۵
شناسه : 47179

محمد حسین اسماعیل زاده مسوول اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: به دنبال تماس تلفنی با اورژانس مبنی بر ضعف و بی حالی همه اعضای یک خانواده چهار نفره به دلیل نامشخص، گروهی از اورژانس به محل اعزام شدند. وی تصریح کرد: پس از حضور کارشناسان اورژانس هر چهار نفر امشب […]

پ
پ


محمد حسین اسماعیل زاده مسوول اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: به دنبال تماس تلفنی با اورژانس مبنی بر ضعف و بی حالی همه اعضای یک خانواده چهار نفره به دلیل نامشخص، گروهی از اورژانس به محل اعزام شدند.

وی تصریح کرد: پس از حضور کارشناسان اورژانس هر چهار نفر امشب با تشخیص مسمومیت با گاز منوکسیدکربن به بیمارستان علامه بهلول گنابادی انتقال یافتند و تحت درمان قرار گرفتند.

این مقام مسوول اظهار داشت: اعضای این خانواده با اقدام به موقع کارشناسان اورژانس پس از انجام اقدامات اولیه درمانی و انتقال به بیمارستان علامه بهلول گنابادی از خطر مرگ نجات یافتند.

وی با اشاره به افزایش استفاده از وسائل گرمایشی گازسوز به دلیل برودت هوا، خواستار رعایت نکات ایمنی در استفاده از این وسایل به منظور جلوگیری از مسمومیت با گاز مونوکسید کربن شد.

شهرستانهای گناباد و بجستان با ۱۷ پایگاه اورژانس و یک پایگاه اورژانس هوایی زیر پوشش خدمات دانشگاه علوم پزشکی گناباد قرار دارند.

مرکز شهرستان گناباد در فاصله ۲۸۷ کیلومتری جنوب مشهد و جنوب استان خراسان رضوی واقع است.

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.