۴ نامزد دیگر به فهرست تائید شدگان انتخابات گیلان اضافه شد
۲۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۷
شناسه : 48605

جواد شفیعی ثابت افزود: باتوجه به اتمام مهلت قانونی بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی؛ شورای نگهبان در ۵ مرحله اسامی تایید صلاحیت شدگان را به ستاد انتخابات ابلاغ کرد که در مجموع ۴۴۵ نفر در ۱۱ حوزه انتخابیه گیلان تائید صلاحیت و ۸۵ نفر عدم تایید شدند. دبیر ستاد انتخابات گیلان […]

پ
پ


جواد شفیعی ثابت افزود: باتوجه به اتمام مهلت قانونی بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی؛ شورای نگهبان در ۵ مرحله اسامی تایید صلاحیت شدگان را به ستاد انتخابات ابلاغ کرد که در مجموع ۴۴۵ نفر در ۱۱ حوزه انتخابیه گیلان تائید صلاحیت و ۸۵ نفر عدم تایید شدند.

دبیر ستاد انتخابات گیلان گفت: در مرحله آخر ۴ داوطلب جدید تائید صلاحید شدند و ۵ نفر از حوزه‌های انتخابیه رشت-خمام، فومن-شفت و لاهیجان-سیاهکل هم که در مراحل قبل تایید صلاحیت آنها اعلام شده بود؛ با اعلام جدید شورای نگهبان به فهرست عدم تائید‌ها اضافه شدند.

جواد شفیعی ثابت سخنگوی ستاد انتخابات استان گیلان تصریح کرد: به طور میانگین برای هر کرسی مجلس در استان ۳۴ نفر به رقابت خواهند پرداخت که بیشترین تعداد داوطلب تایید شده در حوزه انتخابیه رشت و خمام به تعداد ۱۲۸ نفر و کمترین تعداد داوطلب در حوزه انتخابیه صومعه سرا با ۱۶ نفر است.

 دبیر ستاد انتخابات گیلان با تاکید بر قانون مداری نامزد‌ها گفت: مهلت قانونی تبلیغات به مدت یک هفته از سوم اسفند آغاز می‌شود و داوطلبان باید تا ۲۱ بهمن رئیس ستاد خود را به فرمانداری‌ها اعلام کرده و نیز ضمن ثبت منابع تامین مالی هزینه‌های انتخاباتی در سامانه شفافیت، سامانه‌های مجازی تبلیغاتی خود را به فرمانداری رسمی اعلام کنند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.