صدور ۱۱۰ فقره پروانه کسب ویژه ایثارگران در دشتستان
۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۹
شناسه : 50291

علی کشتکار در جلسه کمیسیون نظارت دشتستان اظهار کرد: گسترش حوزه فعالیت اصناف از مهم‌ترین اقدامات این اداره در طول یک سال گذشته بوده و در این زمینه اقدامات خوبی انجام گرفته است. کشتکار اضافه کرد: توجه به امور مربوط به ایثارگران در حوزه اصناف از اقدامات مهمی است که در این زمینه شاهد صدور […]

پ
پ


علی کشتکار در جلسه کمیسیون نظارت دشتستان اظهار کرد: گسترش حوزه فعالیت اصناف از مهم‌ترین اقدامات این اداره در طول یک سال گذشته بوده و در این زمینه اقدامات خوبی انجام گرفته است.

کشتکار اضافه کرد: توجه به امور مربوط به ایثارگران در حوزه اصناف از اقدامات مهمی است که در این زمینه شاهد صدور ۱۱۰ مورد پروانه کسب طی یکسال گذشته برای افراد معرفی شده از طرف اداره بنیاد شهید مربوط به ایثارگران بوده‌ایم.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان با بیان اینکه ۱۶ جلسه کمیسیون نظارت طی یکسال گذشته در این شهرستان برگزار شده ابرازداشت: تعداد ۶۸ مصوبه به منظور رسیدگی و تعیین تکلیف مسائل و مشکلات مربوطه سازمان‌های صنفی شهرستان ابلاغ شده است.

کشتکار با اشاره به برگزاری انتخابات اتحادیه‌ها در دشتستان عنوان کرد: طی یکسال گذشته انتخابات ۱۷ اتحادیه صنفی در دشتستان برگزار و هیات مدیره جدید آن‌ها منصوب شده اند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.